הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 12.06.2023.

Studio Now, הינו סטודיו לעיצוב קרמיקה הממוקם ביפו, הסטודיו מכיל בתוכו את החנות שלנו וחלל אירוח. המותג מתמקד בעיצוב כלי אוכל, הגשה ונוי המשלבים בישול, אירוח ואסתטיקה. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות.

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג’: שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע”ג 2013, לתקן הישראלי ת”י 5568 המבוסס על הנחיות WCAG 2.0, האתר הונגש לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה- Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.

האתר נבדק באופן קבוע כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים, ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים: Safari או Chrome, ובתוכנות קוראות מסך JAWS, NVDA ו- VoiceOver.

הסדרי נגישות בארגון

בקומת הקרקע כוללת את חנות הסטודיו והסטודיו עצמו. כניסה נגישה נפרדת מרחוב בן עזאי 6, לפתיחה יש להתקשר ל- 0525053031. אין שירותי נכים במקום. הקומה השנייה של הסטודיו אשר מהווה חלל לאירועים, איננה נגישה.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון: עירית בירן (טלפון — 0525053031, או במייל — contact@nowpottery.com).