בתים מבפנים תל-אביב 2023.

7 May, 2023

סטודיו פתוח | 18–20 במאי 2023

אני שמחה לשתף כי הסטודיו נכלל ברשימת האתרים המשתתפים בארועי בתים מבפנים בתל אביב. הארוע יתקיים בימים חמישי, שישי ושבת 18-20/5/23.

אני ממליצה לכם להכנס לאתר הארוע ולהחשף למבחר האפשרויות לביקורים וסיורים בעיר תל אביב המדהימה. ביפו לבדה יש למעלה מ-45 אתרים ובינהם הסטודיו.

הכנו תוכנית מיוחדת לקראת הארוע.

ביום חמישי ה 18/5 נשיק את קיר האמן מס 4 של הסטודיו. אני שמחה מאוד לארח את שי איגנץ עם מספר עבודות שבחרנו מתוך פורטפוליו העבודות הרחב של איגנץ. למי שמלווה אותי כאן שנים, אזכיר פרוייקט קודם שעשיתי עם איגנץ ופאראסייט״דייט עם פורטרט״.

בשישי ושבת יערכו בסטודיו סיורים עם מתכנני הסטודיו ועימי בהם נשתף ונספר על תהליך התכנון וההקמה של הסטודיו וכן על תהליכי היצירה והעשיה בו.

ביום שישי ה 19/5 בשעה 11:00, ייערך סיור עם קרן אופנר.

ביום שבת בשעה 12:00, ייערך סיור עם מורן פלמוני.

עוד בשישי, אנחנו שמחות לארח שוב את יקב פינטו. היקב הוקם על ידי משפחת פינטו מתוך תשוקה גדולה ליין ומתוך מחוייבות ארוכת טווח למדבר, לנגב ולעיר ירוחם. המשפחה בשיתוף עם כורמים מקומיים נטעה כרם ענבים גדול בסמוך לעיר ירוחם, ובו זני ענבים ים תיכוניים מותאמים לטרואר המקומי המדברי. כרם ירוחם המרהיב השוכן על אפיק נחל שועלים ושואף לבטא את יתרונותיו וייחודו של איזור גידול זה.

מתוך מחויבות לעשייה באיכות בלתי מתפשרת, גוייס ליקב כיינן ראשי יעקב אוריה, מהיננים המובילים בישראל, במשימה להוציא יינות איכות מהטובים בארץ – דווקא מהנגב.

אנחנו מתרגשות להזמין אתכם.ן להצטרף למיני סדנת יין | מפגש הכרות עם דוד וטניה פינטו בעלי היקב, לשמוע מהם על היקב, על כרמיו ובכלל על טרואר המדבר ולטעום מהיין הנפלא שהם יוצרים..

במהלך שישי יתקייימו שתי הדרכות יין וטעימות מרתקות על ידי דוד פינטו.

בשעה 11:30 – מפגש טעימה עם יקב פינטו₪85

שיח על יין מדברי, כורמותבנגב וסיפור היקב עם טעימת 4 מיינות היקב.

בשעה 13:00 מפגש טעימה של יינות יעקב אוריה – טעימה למיטיבי חך ₪ 110

בתפריט –מלכת הלבבות, הדוכס פונטיף, אסופת התבלין וגוורצטרמינר בציר מאוחר.

אפשר להרשם מראש או להצטרף על בסיס מקום פנוי.

ואפשר כמובן פשוט לבוא לכוס יין מתוך המבחר שיוצע על ידי אנשי היקב.

בשישי ושבת תפעל קומת הגלריה של הסטודיו כבר קפה קטן ונעים. קפה, יין (של פינטו) , מלווים בתפריט עוגות וכריכים קטן. בטוח שתהיה עוגת גבינה :) אתם מוזמנים ומוזמנות להנפש אצלנו במהלך הסיורים שלכם.ן.

וכמובן כמובן, החנות לובשת חג לקראת הארוע. אווירת שבועות כבר ממש כאן.