חג שמח, ואביב נפלא

1 April, 2017

הזמן חולף כל כך מהר. החורף הקסום חלף והאביב הנהדר כבר כאן. עוד כמה ימים יחול חג הפסח, שהוא אחד האהובים עליי, וזאת עוד הרבה לפני שהייתי שקועה כל כך בענייני השולחן. זה נכון שכל החגים קשורים לאוכל, אבל פסח הוא ממש חג השולחן וההתכנסות.

איזה כיף לערוך את שולחן הסדר, המשלב את סימני החג עם סממני הזמן הנוכחי. התכונה שלקראת חג הפסח הורגשה מאוד בחלל הסטודיו בשבועות האחרונים. הכלים של הסטודיו סיירו בין הפקות מזון חגיגיות למגזינים לקראת החג ואני עבדתי במרץ על הכנת כלים חדשים לכבוד החג.

לקראת האביב, הצוות של הסטודיו התרחב, והצטרפו אליי שתי בנות מקסימות, שעוד תכירו בהמשך. אני מרגישה שעם בניית צוות לסטודיו, נפתחים בפניי אופקים חדשים.

כשהכלים של הסטודיו משתתפים בהפקות צילום אוכל, אני נהנית מצילומים של מיטב המבשלים, המעצבים והצלמים שפועלים כאן. אני משתפת אתכם במעט מהצילומים האלו כאן: תודה לזהר לוסטיגר-בשן, עמית פרבר ודניאל לילה על הפקת הפסח המדהימה במגזין ״על השולחן״, אפריל 2017, ותודה לנטשה חיימוביץ׳ מסטודיו סליס ועלי זועבי ממסעדת קלמטה על הפקת הקטניות הנהדרת במגזין ״מנטה״, מרץ 2017.

״שולחן עורכת״ — סטודיו פתוח ומכירה חגיגית

העבודה המאומצת הולידה המון כלים יפיפיים לחג, וביום שישי, ה- 7 לאפריל, החל מ- 10:00 ועד 16:00, אני מקיימת סטודיו פתוח ומכירה חגיגית.

הכלים היפים, בשילוב עם פריטים נוספים שאספתי לכבוד החג — בין השאר, מגבות מטבח שלמאירה סיטון (שממש נולדו לכלים של הסטודיו), ונרות ריחניים של candleroom שיפיצו ריח נפלא סביב השולחן – יהיו מתנות נהדרות שכל אחד ישמח לקבל.

ובזמן המכירה, בחצר הסטודיו הפורחת תתארח שרית חליבה עם דוכן פופ אפ חומוס נפלא. 100 מנות. 25 ש״ח למנה. עד שנגמר. אני מזמינה אתכם לשתף את חבריכם אוהבי החומוס. אפשר לבוא, לנגב ולהמשיך הלאה – שבעים ורגועים לקראת שבוע ללא חמץ.

יום שישי, 7 באפריל, 10:00-16:00, האורנים 12, שדה ורבורג

NOW Gatherings

הארוחה הצרפתית שערכתי ביום האהבה הייתה נפלאה. הגיעו אורחים מדהימים והערב היה טעים נעים ואפילו קסום, גם בזכות המוזיקה הנהדרת שהגיש לנו חברי מורן פלמוני.

ומה עוד? לעת עתה זה סוד. עובדת על פרויקט חדש ומסעיר. מישהו יכול לנחש?

בינתיים… שריינו ביומן: ה- 5 למאי 2017.

להתראות, וחג שמח!