חלום שלא העזתי לחלום

11 July, 2021

כל אנשי הנשיא

מהרגעים המרגשים בחיי כיוצרת. ענת ריבלין, בתו של נשיא המדינה ה-10, רובי ריבלין בחרה בפריטים מהסטודיו להוות מתנת פרידה אישית מהנשיא לצוות בית הנשיא . זו זכות גדולה עבורי שהספלים נבחרו לבטא את הערכתו של הנשיא לעובדיו בתום תקופת נשיאות כה משמעותית למדינה. הערכים האנושיים שייצג הנשיא ריבלין בכהונתו הם מודל השראה למוסד הנשיאות, ובכלל. כאזרחית המדינה, אני מודה לו על שעשה למעננו ובטוחה שנתגעגע.

קרמיקה כחול לבן בבית הלבן

ובנוסף, זוג הספלים שבתמונה, הידועים גם כספלי ״בלנד״ של הסטודיו, הוענקו כמתנה מאת נשיא המדינה היוצא, מר רובי ריבלין ובתו, לנשיא ארה״ב הנכנס ורעייתו – ג׳ו וג׳יל ביידן.

הספלים שגזרתם מינימליסטית והאחיזה בהם נעימה ומנעימה את השתיה, מעוטרים בזיגוג כחול ולבן. אל הספלים הוספנו ארבע צלוחיות, גם הן בצבעי כחול לבן.

אני מודה שהמחשבה שאולי בבוקר נעים אחד, ג׳ו וג׳יל ישתו את הקפה המשותף שלהם בספלים שיצרתי במו ידיי מציפה אותי בשמחה גדולה וגם בגאווה.

תודה ענת על התמיכה והאהבה לקרמיקה בעבודת יד מקומית. התקנאתי, אני מודה, בענת שמלווה ותומכת באביה באהבה כה גדולה.

ענת, מקיימת באהבתה לקרמיקה גם את מורשתה של אמה המנוחה, נחמה ריבלין האהובה ונערצת, בשלנית בחסד ואשת תרבות מעוררת השראה.

בימים אלו נפתחה התערוכה “נחמה ריבלין- מטבח משלה״ באוצרותה של רונית ורד המופלאה במרכז הקולינרי החדשֿ אסיף. אני ממליצה לכם מאוד לבקר בתערוכה ובאסיף. התערוכה כוללת פריטים ממטבחה של נחמה ריבלין ועבודות אמנות בהשראת מטבחה. התערוכה יפיפיה וגם מעוררת רגשות נוסטלגיים. באסיף, בנוסף לתערוכה המרגשת, תוכלו להנות מספריית ספרי בישול ואוכל הפתוחה לקהל הרחב ומבית קפה ומעדניה נהדרים. כדאי לעקוב אחר הפרסומים של אסיף ולהצטרף לסיור המודרך בתערוכה ובמרכז.