יום הולדת שנתיים לחנות המותג של KAV

11 February, 2020

דקלה עינת היא המעצבת שמאחורי המותג KAV. עבורי היא ה- ״אם טיפוס״ של המעצבת הישראלית שאני כל כך מעריכה. צעירה, מוכשרת ומחויבת למותג שבנתה במו ידיה במאת האחוזים. להיות מעצבת אופנה צעירה בישראל, זה אומר ים של אתגרים אין סופיים. מהיצירה, דרך השיווק ועד לניהול. וכל זה בעולם סוער של תחרות ושפע גלובליים.

בשקט בשקט, בצניעות ובחן צולחת דקלה את האתגרים האלו וממשיכה לקיים את המותג שלה כמותג אופנה מוביל ומעודכן. השנה היא אף זכתה למענק מפעל הפיס במסגרת חממת מפעל הפיס לאופנה, המיועד לבנית קולקציה חדשה שתוצג בשבוע האופנה 2020.

דרכנו מצטלבות מעת לעת ואני תמיד מוקירה תודה על כך. לפני שנה ערכנו מסיבת גן משותפת להשקת קולקציית הסתיו של קו. זה היה ערב משגע שהותיר אחריו זכרונות נפלאים. לפני כשבועיים חגגה דקלה שנתיים לחנות שלה במתחם נגה בהפקה קטנה, מתוקה ומשובחת שכה שמחתי להיכלל בה. במסגרת החגיגות ארחה דקלה במועדון הנשים של קו את שלי גרוס, מיכל לוי ארבל ויהלי זיו, ששוחחו על ספרן החדש ״החיים קצרים, אל תקני את הנעליים״. זה היה פאנל מרתק של נשים שעוסקות באופנה וביצירה, שלא נמנעות מראייה ביקורתית החורגת מאינטרס כלכלי ופועלות כדי לחולל שינוי ולהיטיב. ממליצה לכן מאוד על הספר ובכלל לעקוב אחר הנשים המוכשרות האלו.

צילמה: סמדר ליאני. סטיילינג: עינב רייכנר.