סטודיו פתוח לשבועות

24 May, 2020

אני שמחה להזמין אתכם לסטודיו פתוח וחגיגי לקראת שבועות שיתקיים ביום חמישי, 28 למאי מ-9:00 עד 15:00, בסטודיו בדרך האורנים 12, שדה ורבורג.

אני תמיד שמחה לקראת אירועי הסטודיו, אך הפעם, בכל אופן, זה משמח במיוחד. טלטלת הקורונה מאחורינו ואפשר לחזור לשגרה. אפשר להיפגש, אפשר להסיר מסכה ולראות שפתיים נעות וחיוך.

תקופת הקורונה גרמה לי להתכנס אל עצמי ולהצטמצם. החזרה לחיים חברתיים מלאים, אינה מתרחשת בהבזק של רגע. מין תחושה שהכישורים החברתיים קהו מעט (כמו הכושר הפיזי) ועכשיו צריך לתרגל בהדרגה כדי לחזור לכושר.

שבועות הוא החג האהוב עליי בהא הידיעה, שנה אחר שנה, אני מציינת את הקשר הקיים בין ערכי החג הזה לבין הערכים שאני כל כך מתחברת אליהם בסטודיו, הקשר לאדמה ומקומיות, חגיגת העונה ותנובת האדמה, ובתוך כך מקום של כבוד לחיטה וללחם, ההתקהלות. אין סיבה טובה משבועות לשוב ולפתוח את דלתות הסטודיו ולהפגש. המרחבים של הבית והגינה מאפשרים קיום כל ההנחיות ויהיה לנו בוקר חגיגי, צבעוני וחברי. חברים לעשייה יצטרפו אליי למכירה שיהיה בה כל מה שצריך לשולחן ערב החג המקסים הזה. כלים, פרחים, יין, טנא ירקות, שמן זית ודבש, עוגות ומאפים. ואם יש לכם קצת זמן, תישארו לקפה בגינה שלנו. היא מהממת עכשיו.

מלבי עם דבש ופרחי ורדים

ומה בתכנית?

כלים של הסטודיו כמובן. חלקם מוכרים ואהובים וחלקם חדשים שהוכנו לקראת החג. דגש מיוחד ניתן לצבעים טבעיים, לבנים וצבעי אדמה. וכמובן, אגרטלים.

ויהיו גם פרחים, כוכבי החג. אנחנו נכין לכן זרים מפרחי העונה הכל כך יפים. אתן יכולות לשריין לכן זר במחיר של 100 ש״ח (מומלץ) או לבחור במקום, עד שנגמר.

יינות לבנים של יקב ספרה. אתם כבר יודעים כמה אני אוהבת את יינות ספרה ולכן כל כך שמחתי לצרף אותם למכירה. אתם יכולים לרכוש במקום וגם להזמין ישירות מהאתר של היקב, בקבוקים שיחכו לכם פה.

טנא שבועות מיוחד של חוות קיימא בארותיים

במסגרת הסטודיו הפתוח תוכלו לאסוף את הסלים המיוחדים של חוות קיימא בארותיים, אחד המיזמים המרגשים, הן מבחינה חברתית והן מבחינה קולינרית. בחווה מועסקים בני נוער שנשרו או על סף נשירה ממערכת החינוך, בעבודות החווה המגדלת גידולים חקלאיים מובחרים ומיוחדים .

טנא שבועות של חוות קיימא הוא שיתוף פעולה בין החווה לבין קנה קש. במסגרתו מציעה החווה טנא חגיגי הכולל ירקות עונתיים מהחווה וסל של ׳קנה קש׳ לבחירה משני דגמים. מחיר הטנא החגיגי מתחיל ב- 210 ש״ח והוא כולל את כל הטוב הזה: סל קש של קנה קש (תוכלו לבחור גם בסל מתכת וקש בתוספת 30 ש״ח), 12 סוגי ירקות 500 מ״ל שמן זית levant של פתורה 500 גרם דבש ספרסקי מכוורות החווה.

תוכלו להוסיף לסל מוצרים נוספים שהחווה מציעה, כמו מיץ וסיידר ׳המתססה׳, יין ׳אליגוטה׳ ושקדים ופירות יבשים ישראלים.

רכישת הטנא תאפשר לכם ליהנות ממוצרים נפלאים וגם ולתמוך בפרויקט חברתי חינוכי נפלא. יש טוב מזה?

את הסלים יש להזמין מראש עד יום שני 25.5 בטלפון 0547303359.

כל ההכנסות ממכירות הסלים עוברות ישירות ל׳קיימא בארותיים׳, עמותה ללא מטרות רווח.

מאפים ומעדנים מידיה הנפלאות של נטע נבות

כל מה שנטע מכינה, יפה בטירוף וגם טעים. אתם מוזמנים להנות מהמאפים והמגדנות שהיא תכין במיוחד לחג. שימו לב! יהיו שם משמשים שעונתם כה קצרה – טארט משמשים וריבת משמשים – אתם לא רוצים לפספס.

  • עוגת גבינה קדאיף – קוטר 21 – 130 ש״ח
  • עוגיות חמאה חגיגיות ) 10 עוגיות- 40 ש״ח
  • המרציפנים המפורסמים של נטע – 100% עבודת יד – 60 ש״ח למארז של 10. 7 ש״ח יחידה.
  • מאפה פילו תרד וגבינות, קוטר 21 – 120 ש״ח
  • מאפה שבלול פסטו וגבינות, הורס ביופיו ֿ קוטר 21 – 130 ש״ח
  • טארט משמשים- 90 ש״ח
  • ריבת משמשים – 35 ש״ח
  • קוטר 21-( כ-8 מנות)

להזמנה מראש עד יום שלישי בערב, התקשרו או העבירו בביט אל נטע – 0523764445 או אליי – 0544297900.

קפה ומאפה בגינה. את הגינה שלנו אני אוהבת כל השנה, אבל חייבת להודות שבאביב היא בשיאה. במיוחד אחרי החורף האחרון הגשום כל כך. אז אם יש לך קצת זמן, אל תרוצו. קחו קפה או משקה ביחד עם מאפים אישיים שנטע וגם שני שלי יכינו, תפסו פינה בגינה ותהנו.

שולחן שבועות חגיגי

וזה לא הכל, משאירה קצת להפתעות. אז חג שמח ומקווים להתראות

תודה ענקית לכל מי שהגיע לסטודיו הפתוח שלנו. הייתה פה חגיגה אמיתית.

כלים רבים התחילו החג את החיים שלהם בבתים חדשים. סביב השולחנות שלכם נהנתם מהפרחים, הלחמים, היין והמאפים שליקטתם אצלנו. תודה על הפרגון ושיהיה המשך אביב פורח ובריא לכולם. תמשיכו לעקוב אחרנו כי השגרה חוזרת והפעילות בסטודיו תוססת.