טלי ומיכל בשיחה. זוזי לשמוע

12 December, 2021

לפני מספר חודשים ביקרה בסטודיו מיכל אבריאל עוגן. מיכל היא בעלת סטודיו זוזי לפילאטיס,פיטנס ופיזיוטראפיה בקיבוץ מגידו ובמושב יוגב. (אולי אתן מכירות את מיכל מהמיזם המקסים שלה ״זוזי להבדק״ המעודד נשים להבדק לגילוי מוקדם של סרטן השד) . סטודיו זוזי, אגב, קרוי על שם סבתה של מיכל, סוזאנה ששם החיבה שלה היה זוזי. ככה זה כשהיקום מדבר אלייך.

הביקור של מיכל בסטודיו ובמרכז אלה נועד לכתיבת פוסט בבלוג של מיכל – ״זוזי בדרכים״ ובו המלצות על מקומות ואנשים שמיכל פוגשת בדרכים.

הייתה פגישה מקסימה, שיחה וקפה, הכרות נעימה ונפרדנו לדרכנו. אני נותרתי עם רצון עז לבקר אצל מיכל בסטודיו בצפון. אם למשל, ביום מן הימים תערוך מיכל ריטריטים של פיטנס ופילאטיס שיאפשרו לנו, נשות המרכז, להכיר אותה וליהנות מהממלכה שבנתה, אני אבוא בשמחה. ואתן?

את הפוסט המקסים של מיכל תוכלו לקרוא כאן.

הבוקר, בעת האזנה לפודקאסט של טלי לווינגר אייזן — ״מדברים עסקים״ , הגעתי לפרק 4 ובו מתארחת מיכל אבריאל. מהפודקאסט המרתק למדתי על הקריירה הספורטיבית המפוארת של מיכל, על השלבים של הקמת העסק הנהדר שלה ועל החוזקות שלה כבעלת עסק בוטיקי. גיליתי שמיכל היא ספורטאית, יזמת ובעלת עסק מעוררת השראה הרבה מעבר למה שחשפה בפני בפגישתנו. הצניעות, קווים לדמותה.

אני שמחה לנצל את ההזדמנות ולפרגן בחזרה למיכל וממליצה לכן בחום להקשיב לפודקאסט שבו משוחחת טלי לבינגר עם מיכל. ובכלל, אם אתן בעלות עסק אישי אני חושבת שתמצאו ענין רב בפודקאסט ״מדברים עסקים״.

מיכל אבריאל, סטודיו זוזי

״מרכז אלה״- בית למושב לתנועה ונשימה הוא סטודיו הפילאטיס והג׳ירוטוניקס שהקימה הילה וייסברג במושב שדה ורבורג בו אני מתגוררת. סטודיו זו מילה קטנה, מדובר בממלכה ממש, צוות מדריכות מדהימות, הציוד המתקדם והאיכותי ביותר והנוף הכי יפה בעולם. אם אתן.ם מהסביבה, שווה לכם מאוד לנסות. תודה הילה שאת כאן עבורנו.

מרכז אלה בשדה ורבורג