פוסט ראשון: על כלים, אוכל, ומה שביניהם

פוסט ראשון: על כלים, אוכל, ומה שביניהם

הכרות קצרה

שמי עירית בירן ולפני שש שנים עזבתי את עיסוקי כעורכת דין לאחר 25 שנות קריירה מספקות שבסוף גם התישו אותי.
יצאתי לדרך חדשה ללא שום כיוון ברור של מה אני רוצה לעשות, למעט שני פרמטרים - לעסוק במשהו שיאפשר לי לשלב חיי משפחה ואמהות עם קריירה באופן מאוזן יותר מזה שהתאפשר לי כעורכת דין, ולעסוק במשהו שאני אוהבת. נשמע פשוט, אבל בכלל לא.
עם הפרישה, נרשמתי ללימודי קדרות. תמיד נמשכתי ליצירה, אני אוהבת אומנות ואמנות, ואני מאוד אוהבת לבשל, אז רציתי לעשות לי קצת כלים מקרמיקה שכל כך אהבתי.
זה התחיל בקטן ולאט לאט צמח, עד שהפך לעיסוק המרכזי שלי.
בשנת 2014 הקמתי סטודיו צמוד לבית, ובחלוף תקופת התנסות החלטתי שזה מה שאני רוצה לעשות עכשיו. 
בחלוף 6 שנים להכרותי עם קדרות האבנייים אני יכולה להגיד בוודאות שיש פה אהבה גדולה. כך נולד הסטודיו שלי:

Now Pottery

הכלים שאני עושה מיועדים ברובם לאכילה או לשולחן האוכל, ומשתלבים בחוויה האהובה עלי - התכנסות סביב שולחן האוכל, עם משפחה, חברים ואפילו לבד. בחוויה האישית שלי אני מחפשת את החיבור בין הכלי לאוכל שבו ולאנשים האוחזים בכלי או מתבוננים בו. החיבור הזה הופך את חווית האכילה לרב חושית והוליסטית.
השם שבחרתי לסטודיו שלי מייצג הערכים שאני מחפשת ביצירת הכלים שלי. 
עכשיו - זו ההתמקדות ברגע המסויים של האכילה וההתכנסות, ההתייחסות לטקס האכילה - "כאן ועכשיו".
עכשיו - כי האסתטיקה של הכלים עכשווית.
עכשיו - כי זה העכשיו שלי.

 

Now Gatherings

בחודש דצמבר 2016 השקתי את Now Gatherings, ארוחות Table Sharing. הקונספט של ארוחת פופ אפ המפגישה אורחים עם בשלן ביתי, ביחד עם אורחים נוספים לארוע חד פעמי, מאוד אישי ואיכותי, נפלא בעיניי. 

הארוחה הראשונה הייתה איטלקית ונבנתה בהשראת ספרי הבישול של מסעדת The River Café הלונדונית, הכל כך אהובה עליי. 10 אורחים מקסימים נרשמו והצטרפו לארוחה. היה טעים ומרגש.

ב- 14 בפברואר אערוך ארוחת ביסטרו צרפתית לכבוד יום האהבה. שווה לכם מאוד לבוא ולהתנסות בחוויה המיוחדת של אכילה סביב שולחן משותף עם אנשים חדשים שכיף להכיר, אוכל נהדר, יין, וגם, פלייליסט שירי אהבה נפלא. לפרטים נוספים והרשמה, התקשרו אליי - 0544297900.

Now Workshops

הסדנה הראשונה התארחה בביתי בשדה ורבורג. 11 משתתפות מאושרות הגיעו ליום לימודי צילום וסטיילינג אינטנסיביים עם אפרת. הארוחה הצרפתית שהכנתי היוותה חלק משמעותי מחווית הצילום של המשתתפות כשכל החושים חברו לחוויה כוללת אחת. שווה לכם לבקר בפוסט שכתבה אפרת על הסדנה. 

שמחתי מאוד כשאפרת מ- mylovelymess הציעה לי לחזור על החוויה של הסדנה, ובגדול. אז בחודש ינואר השנה, נסעתי לבולגריה והשתתפתי בסדנת הצילום שערכה לצלמות מתקדמות. אני בישלתי. היה כל כך כיף שקשה לתאר. לבשל מבוקר עד ערב מוקפת בבנות שאוהבות ומעריכות בישול, אוכל, אסתטיקה ויצירה. זו חוויה כל כך מיוחדת, שרק התמונות יכולות לשקף. התמונות שצולמו אפרת והמשתתפות בסדנה מרהיבות. כדאי לכם להציץ. 

Now Visit

אתם מוזמנים לבקר בסטודיו בשדה-ורבורג בתיאום מראש, ובקרוב, אני מקווה, תושק חנות אונליין לסטודיו. תתקשרו אליי ל- 0544297900.

השאירו תגובה

שימו לב: תגובות עוברות אישור לפני שהן מפורסמות

Right המשך קנייה
ההזמנה שלך

אין פריטים בעגלה