ראש השנה: NOW Pottery x KAV

ראש השנה: NOW Pottery x KAV

מכירה חגיגית לכבוד החגים, משותפת ל- KAV ולסטודיו, 6-7 בספטמבר

יש משהו בעונה הזו - החגים - שגורם לך לרצות להתחדש. תקופה של התחלות ושינוי מזג אוויר, ארוחות חג, נסיעות, זמן רגוע ונינוח שמאפשר לבלות עם משפחה וחברים - לארח ולהתארח. אלו הם ה- ״Holiday Gatherings." אז בכל מה שקשור, לבגדים, לכלי שולחן לחג ועוד מתנות נהדרות, דאגנו לכם.

"קולקציית החגים הקטנה מביאה איתה את ההתרגשות והרעננות שבזמן הזה, ונולדה מתוך מחשבה על חופש, נינוחות, מפגש, ביחד ואירוח. בחרנו לחגוג את השקת הקולקציה שלנו יחד עם NOW, הסטודיו לקדרות של עירית בירן. החיבור ביננו נולד מקרבה בערכים העיצוביים ובעולמות ההשראה וכמובן מקליק אישי. האהבה המשותפת הזו שאנו חולקות למינימליזם, פשטות ואלגנטיות כסביבת חיים. כלי האוכל והנוי של בסטודיו NOW, מיוצרים בעבודת יד, על אבניים ומושפעים מאהבתה של עירית לאוכל, בישול ואירוח.

נפגש להרמת כוסית ביום חמישי ה- 6.9, החל משעה 19:00, ונשמח לארח אתכם גם למחרת, מ- 10:00 ועד 16:00 (הכלים של הסטודיו ימשיכו להתארח בחנות של KAV למשך כל תקופת החגים). 

בת עמי 3, מתחם נגה, יפו (חניונים קרובים: חניון קויפמן, חניון חצרות יפו)

לדף הארוע בתל אביב

מצפות לכן, ושנה נהדרת לכולם!

בנוסף: בשבת ה- 8 לספטמבר, הסטודיו בשדה ורבורג יהיה פתוח בין 10:00 ל- 19:00 וביום א׳, ערב החג בין 10:00-13:00. בואו לכוס קפה ולהצטייד במתנות שוות. ואם תרצו לבקר בסטודיו במועד אחר, צרו קשר.

לסטודיו פתוח בשדה ורבורג, לחצו כאן

השאירו תגובה

שימו לב: תגובות עוברות אישור לפני שהן מפורסמות

Right המשך קנייה
ההזמנה שלך

אין פריטים בעגלה