אודות

נעים מאוד. שמי עירית ואני בעלת NOW, סטודיו לקדרות. 

סטודיו NOW הוקם על ידי בשנת 2013, כבית לאהבתי ליצירת כלי אוכל מקרמיקה בעבודת יד.

אני נשואה לבעז ואמא לארבעה ילדים מדהימים. יש לי תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים. במשך כ- 20 שנה עסקתי בעריכת דין בתחום המסחרי בהנאה רבה. זו הייתה קריירה מאתגרת ומספקת. 

לעיסוק בקדרות הגעתי לאחר שעזבתי את עיסוקי הקודם, וחיפשתי אהבה חדשה.

אני ״פודי״ - אוהבת מאוד לאכול, לבשל ולארח. המטבח שלי פעיל 24/7 וחיי המשפחה וחברים מתנהלים במעגלים סביבו. מהאהבות האלו, הגעתי לקדרות: התחלתי ללמוד קדרות מתוך כוונה לייצר לעצמי כלים לאוכל שאני מבשלת. זה התחיל בקטן, ולאט לאט צמח, עד שהפך לעיסוק המרכזי שלי.

וכך נולד הסטודיו שלי:

הסטודיו ממוקם במושב שדה-ורבורג, בלב השרון. גובל בשדות חקלאים ונמצא במרחק 2 דקות מהמטבח והגינה שלי. כך מתאפשר לי להתנהל בין כל אהבותיי הגדולות, משפחה, בישול וקדרות, וגם לשלב את כולן בפעילותי.

 

 

אני מייצרת כלי אוכל בסטודיו, עורכת ארוחות ואירועים במסגרת NOW Gatherings, מצלמת וכותבת בלוג.

אני גם חובבת אמנות ועיצוב, ובמיוחד אהובים עליי העולמות האסתטיים של יפן וסקנדינביה. את ההשראה שלי אני שואבת בין השאר מספרי בישול ועיצוב, טיולים, וחוויות קולינריות במקומות שונים בעולם.

כל הכלים של סטודיו NOW מיוצרים על אבניים, אחד אחד, בעבודת יד ובשיטות מסורתיות. אני מתמקדת בהכנת כלים לאוכל וכלי נוי לשלחן האוכל. הקו של הכלים נקי, עכשווי ומינימליסטי, אלגנטי ופשוט. הכלים מתאימים לשימוש הן ביום יום והן באירועים חגיגיים. 

בחוויה האישית שלי אני מחפשת את החיבור בין הכלי לאוכל שבו ולאנשים האוחזים בכלי או מתבוננים בו. החיבור הזה הופך את חווית האכילה לרב חושית והוליסטית, כזו המערבת רגשות וחושים, טעם, ריח, מגע, מראה ואפילו צליל. האוכל מזמן ומעודד מפגשים משפחתיים וחברתיים משמעותיים. אכילה היא טקס יום יומי, ציר מרכזי בחיינו. תשומת הלב לחוויית האכילה ההוליסטית, מאפשרת התמקדות ב- ״כאן ועכשיו״ ונותנת משמעות לרגעי היום יום.

וכך גם הגעתי לבחירה בשם הסטודיו - NOW. השם הזה מסמל את ההתמקדות ברגע המסוים של האכילה וההתכנסות, ההתייחסות לטקס האכילה - כאמור, ה- "כאן ועכשיו". וגם, הסטודיו הוא ה- ״עכשיו״ בחיים שלי.

במסגרת הסטודיו אני מקיימת ליין של אירועים שונים: ארוחות, סדנאות ומפגשים, כולם סביב שולחן האוכל והמטבח שלי והכלים של הסטודיו. אירועים חוויתיים של אוכל ומפגשים אנושיים. לכל מפגש נושא והקשר שונים. במרכז NOW Gatherings עומדות הארוחות המשותפות שאני עורכת, רעיון נפלא שהתאהבתי בו מאז ששמעתי עליו לראשונה: להגיע למקום שאתם כנראה לא מכירים. לפגוש את המארחים ואת האורחים האחרים שגם אותם אתם כנראה לא מכירים. לראות את הבישול ממש מקרוב. הכל אישי, ואותנטי, וחד פעמי. התרחשות אחת, פופ אפ. היה - ואיננו, ובפעם הבאה זה כבר משהו אחר. 

אני מאמינה בקונספט הזה ורוצה להיות חלק ממנו. אז אם גם לכם בא לנסות, אתם מוזמנים לעקוב אחר הסטודיו במדיה החברתית, ולהכנס לעמוד האירועים שבאתר. תיעוד של ארוחות העבר העלתי כאן.

Right המשך קנייה
ההזמנה שלך

אין פריטים בעגלה