כן, גם אתן יכולות לחוות את העבודה בסטודיו שלנו. הסדנאות שלנו מאפשרות גם לכן לחוות למספר שעות את המגע בחומר והיצירה בחלל מעורר השראה. אנחנו יכולות להתאים לקבוצות פרטיות חוויות מגוונות בסטודיו הכוללות עבודה בסטודיו, כיבוד קל או ארוחה מושקעת, סדנאות קולינריות או סדנאות בתחומי יצירה נוספים.

הנה 3 סוגים עיקריים (כולל כל הפרטים) של סדנאות שאנחנו עורכות בסטודיו לקבוצות פרטיות. שימו ♥: המחיר לדוגמה כולל מע״מ, ומתייחס למחיר לאורחת, מס׳ האורחות מתייחס למינימום, משך הזמן הוא משוער.

סדנת נגיעה ראשונה בחומר

סדנא חוויתית של יצירה בחומר ועבודה בחלל הסטודיו המיוחד שלנו. הסדנא כוללת הכרות כללית עם הסטודיו

ותהליכי הכנת הכלים בו. הסדנא מתמקדת בהכנה אישית על ידי כל משתתפת של כלי בעבודת יד.

מה בתכנית

הסדנא מתחילה בהנחיה לקבוצה ולאחר מכן ליווי של המשתתפות במהלך העבודה. המשתתפות יכינו כלים בשיטות של עבודה ממשטח, חוליות או פינצ׳ינג. טכניקות בסיסיות ונהדרות שמאפשרות גם למי שאינו מנוסה ליצור בפרק זמן קצר כלי ראוי.

כל משתתפת תוכל לבחור 2 כלים שיצרה שיישארו בסטודיו לתהליכי ייבוש ושריפה. הכלים יזוגגו בשתי גלזורות שהקבוצה תבחר מתוך האפשרויות שנניח בפניכן.

הכלים יהיו מוכנים לאיסוף לאחר כ- 4 שבועות.

משתתפות הסדנה יוכלו ליהנות במהלכה מקפה/תה ומאפה. בסדנאות הנערכות בשעות הערב אנחנו שמחות להציע גם כוס יין.

מחיר400₪
משתתפותלפחות 8
משךכשעתיים

סדנת התאהבות בחומר

הסדנה מיועדת למי שמעוניינת לחוות מפגש יצירתי עם החומר הקרמי, הכנת כלי אוכל בעבודת יד בנינוחות ובמרחב עבודה מפרה. לא נדרש ידע או נסיון קודם. משך הסדנה ארוך יותר מסדנת הנגיעה בחומר ומאפשר הכרות מעמיקה יותר עם החומר ותהליך יצירה משמעותי ונינוח. בסדנה הזו יש סכנה שתתאהבו ממש בעבודה עם חימר.

מה בתכנית

הסדנה מתמקדת בכל פעם בנושא עיצובי מסוים — קערה, ספל, אגרטל. הסדנא מתחילה בהנחיה לקבוצה ולאחר מכן ליווי של המשתתפות במהלך העבודה. המשתתפות יכינו כלים בשיטות של עבודה ממשטח, חוליות או פינצ׳ינג.

טכניקות בסיסיות ונהדרות שמאפשרות גם למי שאינו מנוסה ליצור בפרק זמן קצר כלי ראוי. תוכנית הסדנה כוללת חשיפה למגע עם החומר ולשיטות הכנת כלים שונות משלב לישת החומר ועד עיטור, צביעה והכנת הכלים לשריפה. זאת, דרך הכנת כלים בעבודת יד ועיצוב הכלי הפרטי שלהן.

השאיפה היא שבמהלך הסדנה תכין כל אחת מכן 2-3 כלים משלה, שיישארו בסטודיו להשלמת תהליכי ייבוש ושריפה. הכלים יהיו מוכנים לאיסוף עצמי לאחר כ— 4 שבועות.

הסדנה מלווה בכיבוד מפנק ונערכת בחלל מעורר ההשראה של הסטודיו.

מחיר580₪
משתתפותלפחות 8
משךכשלוש שעות

סדנת חומר, כלי, אוכל ומה שביניהם

סדנה חוויתית שמפגישה קראפט, אוכל, בישול, וארוחות משותפות — ובמילים אחרות: slow life.

מה בתכנית

הסדנה מיועדת למי שמעוניינת לחוות מפגש יצירתי עם החומר הקרמי, הכנת כלי אוכל בעבודת יד בנינוחות ובמרחב עבודה מפרה ובשילוב ארוחה בחלל הארוח של הסטודיו, ממטבחה של עירית. לא נדרש ידע או נסיון קודם. הסדנה מאפשרת הכרות מעמיקה עם החומר ותהליך יצירה משמעותי ונינוח. בסדנה הזו יש סכנה שתתאהבו ממש בעבודה עם חימר. ניתן להתאים את תוכנית הסדנה כך שתיכלול גם בישול משותף של אחת ממנות הארוחה. משך הסדנה ותוכנה יוצרים חוויה של יום עבודה בסטודיו שלנו — אנחנו יוצרות, עובדות ואחר כך נפגשות לארוחת צוות מפנקת. הסטודיו הוא יקום מקביל של יצירה, מפגש וחוויה רב חושית. השילוב בין יצירה בחומר וארוחה הוא המסע החושי השלם על פי Now.

הסדנה מתמקדת בכל פעם בנושא עיצובי מסוים — קערה, ספל, אגרטל. הסדנא מתחילה בהנחיה לקבוצה ולאחר מכן ליווי של המשתתפות במהלך העבודה. המשתתפות יכינו כלים בשיטות של עבודה ממשטח, חוליות או פינצ׳ינג. טכניקות בסיסיות ונהדרות שמאפשרות גם למי שאינו מנוסה ליצור בפרק זמן קצר כלי ראוי. תוכנית הסדנה כוללת חשיפה למגע עם החומר ולשיטות הכנת כלים שונות משלב לישת החומר ועד עיטור, צביעה והכנת הכלים לשריפה. זאת, דרך הכנת כלים בעבודת יד ועיצוב הכלי הפרטי שלהן.

בסופה של סדנה זו נשב לארוחה מפנקת משותפת בקומת הגלריה של הסטודיו. ניתן להתאים את תוכנית הסדנה כך שתכלול גם בישול משותף של אחת ממנות הארוחה.

השאיפה היא שבמהלך הסדנה תכין כל אחת מכן 2-3 כלים משלה, שיישארו בסטודיו להשלמת תהליכי ייבוש ושריפה. הכלים יהיו מוכנים לאיסוף עצמי לאחר כ— 4 שבועות.

מחיר780₪
משתתפות10
משך4.5 שעות
צרו קשר

נשמח לענות לכל שאלה או משאלה. ואם הקבוצה שלכן קטנה יותר, ננסה להתאים לכן הצעה רלוונטיות.